Skip to content

Medarbetare

Ägare
Peter Vägermark
Direkt: 0171-235 59
Mobil: 0709-51 91 51
peter@elvbygg.se

VD
Angelica Vägermark
Direkt: 0171-235 54
Mobil: 0767-80 27 05
angelica@elvbygg.se

Vice VD/affärsutvecklare
Mathias Kaneberg
Direkt: 0171-235 52
Mobil: 0706-426 842
mathias@elvbygg.se

Platschef
Fredrik Helander
Mobil: 0723-69 50 14
fredrik@elvbygg.se

Försäkringsskador Uppsala
Matthias Forsgren
Mobil: 0761-00 99 62
matthias.forsgren@elvbygg.se

Platschef/arbetsledare
Nicklas Larsson
Direkt: 0171-235 58
Mobil: 0709-51 91 52
nicklas@elvbygg.se

Platschef/arbetsledare
Jens Forsvik
Direkt: 0171-235 61
072-80 282 00
jens@elvbygg.se

Arbetsledare byggservice/försäkring Enköping
Johan Runersten
0733-45 13 75
johan@elvbygg.se

Projektadminstratör
Monika Marciniak
Mobil: 0761-00 99 66
monika@elvbygg.se

Ekonomi
Maria Persson
Direkt: 0171-235 51
maria@elvbygg.se

Ekonomi
Madelene Pettersson
Direkt: 0171-235 53
madelene@elvbygg.se

 

NEDAN KAN DU LADDA NED EN TELEFONLISTA TILL ALLA MEDARBETARE PÅ ELVBYGG

Telefon- och maillista Elvbygg